395

HABER MERKEZİ : Sesli Sohbet

Merhaba Sesli Sohbet SesliChat.Org Kullanıcılarımız Evet Değerliokurlarımız bildiğiniz üzere Sesli Chat Sitemizde bir çok Sesli sohbet için Müzik, Eğlece, Aşk, Mizah, gibi bir çok Sesli chat odaları mevcuttur. Peki bizler burada hangileri ile bunlarda neler yapabiliriz?

SesliChat.Org İlk oda dediğimiz Türkçe Müzik odamızda başlayalım sizlere. Türkçe Play Müzik odalarında saat 08:00 sabah ile gece saat 00:00 kadar hareketli müzik eşliğine kadar devam eder. Tabi bunları kullanıcılarımıza görede istisnalar yapılabiliyor.

Örnek;Yabancı, Damar, Slow Müzik çalmak isteyenlerde oluyor. Buna benzer damar veya slow odalarımızda vardır bu odalarda kendilerine sıraya girip dilediği kadar slow müzik gibi bir çok eşlik ederek çalabilirler. Canlı müzik eşliğinde odamızda sadece canlı paylaşımlar bulunuyor. Örneğin şiirler, şarkılar gibi amatör usta arkadaşlarımız çok güzel şiir, ve şakı söyleyebiliyorlar. Usta dediğimiz veya amatör dediğimiz kişiler bugün sanatçılardan daha güzel sesleri ile dinleyerek güzel paylaşımları söyleye biliyorlar. Teknolojinin verdiği güzellikler doğrultusunda güzel zevkli ve arkadaşlık gibi bir çok eğlenceye hizmet veren bir SesliChat.Org Sesli sohbet platformu içinde eğlenceli dakikalar adında sizlere önemli keyifler vermenin tadında olan pek çok insanında burada memnun olduğunu görüyoruz. Siz değerli Sesli Chat severlere en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Hoş ve eğlenceli zamanlar dileriz.

Merhaba!
BU ALAN ADI SATILIKTIR
iletisim
TEL:0536 825 36 44
Skyp:Seslikaan55@hotmail.com +